Ügyintézés a Budai Campus Tanulmányi Osztályon


A hallgatók tanulmányaival kapcsolatos ügyekkel a Budai Campus Tanulmányi Osztály (BCTO) foglalkozik. A különböző intézkedések az évfolyamfelelősökön és a tanulócsoport-vezetőkön keresztül, valamint személyes megbeszélés útján jutnak a hallgatók tudomására.
A hallgatók a tanulmányi munkával kapcsolatos ügyeiket az évfolyamok tanulmányi ügyintézőinél a fogadóórák alatt intézhetik.

A Tájépítészeti és Településtervezési Kar hallgatói részére a tanulmányi ügyek intézése a  „K” épület tantermi szárnyában a K.4. terem melletti irodákban történik.


Hallgatói félfogadás


A Budai Campus Tanulmányi Osztály munkatársai

Szalai Ferenc
ügyvivő szakértő, osztályvezető
„K” épület, 1. em. 218. szoba
E-mail: Szalai.Ferenc@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7239

Aradi Judit
igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor (Élelmiszertudományi Kar)
"K" épület, 1. em. 209. szoba
E-mail: Aradi.Judit@fh.szie.hu         
Tel.: 36 (1) 305-7517, 36 (1) 305-6294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Molnár Luca
igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor (Kertészettudományi Kar és Tájépítészeti és Településtervezési Kar)    
„K” épület, 1. em. 210. szoba
E-mail: Molnar.Luca@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7588
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Szerdahelyiné Strausz Henriette
igazgatási ügyintéző (vezetői asszisztens, órarendszerkesztő)
„K” épület, 1. em. 223. szoba
E-mail: Strausz.Henriette@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7296

Merkl Máté Róbert
igazgatási ügyintéző (Neptun campus rendszergazda, FIR ügyintéző)
„K” épület, 1. em. 223. szoba
E-mail: Merkl.Mate.Robert@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7568

Németh Hajnalka
igazgatási ügyintéző, ügyiratkezelő
„K” épület, 1. em. 223. szoba
E-mail: Nemeth-Hajnalka@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7296

Manninger Vilmos
ügyvivő szakértő (tanulmányi ügyintéző – Élelmiszertudományi Kar)
"K" épület, 1. em. 208. szoba
E-mail: Manninger.Vilmos@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7293
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Schümeky Péterné
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Élelmiszertudományi Kar)
"K" épület, 1. em. 207. szoba
E-mail: Schumeky.Peterne@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Sonnevendné Járási Mária
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Élelmiszertudományi Kar)
"K" épület, 1. em. 207. szoba
E-mail: Sonnevendne.Jarasi.Maria@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Basic Palkovic Andrea
„K” épület, 1. em. 205-206. szoba
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Kertészettudományi Kar)
E-mail: Basic.Palkovic.Andrea@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7593
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Radó-Takács Anna Veronika
„K” épület, 1. em. 205-206. szoba
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Kertészettudományi Kar)
E-mail: Rado-Takacs.Anna@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7593
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Rácz Petra
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Kertészettudományi Kar)
„K” épület, 1. em. 205-206. szoba
E-mail: Racz.Petra@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7591
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Fancsali Zsuzsanna
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Tájépítészeti és Településtervezési Kar)
"K" épület, 1. em. 204. szoba
E-mail: Fancsali.Zsuzsanna@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7595
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Szilágyi Diána
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző – Tájépítészeti és Településtervezési Kar)
"K" épület, 1. em. 204. szoba
E-mail: Szilagyi.Diana@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7595
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.


Hallgatói félfogadás

Személyes hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 9.00-tól 12.00-ig;
  • kedd: 13.00-tól 15.00-ig;
  • szerda: a hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 9.00-tól 12.00-ig;
  • péntek: 8.00-tól 11.00-ig.

Telefonos hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 13.00-tól 14.00-ig;
  • kedd: 11.00-tól 12.00-ig;
  • szerda: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 13.00-tól 14.00-ig;
  • péntek: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel.

Az egyetem rektorához vagy a Tájépítészeti és Településtervezési Kar dékánjához, illetve a dékánhelyettesekhez intézett írásos kérelmeket a Budai Campus Tanulmányi Osztályán az illetékes tanulmányi ügyintézőnek a fogadóórák alatt kell benyújtani. A vonatkozó döntéseket a Budai Campus Tanulmányi Osztály a TVSz előírásai szerint közli a hallgatóval.

A hallgatói csoportok és évfolyamok tájékoztatása elektronikusan, a NEPTUN rendszeren, valamint e-mail üzenet formájában is történhet. Kérjük a hallgatókat, hogy a beiratkozás, illetve bejelentkezés során hiteles és használt e-mail címet adjanak meg.