Elérhetőségek

 

ALFABETIKUS lista

 

Szervezeti egységek

 

Nem találta meg, akit keresett??

 

A kar vezetése
[K épület II. em.]

  • Dr. Boromisza Zsombor egyetemi adjunktus, mb. oktatási és kutatási dékánhelyettes, 
    Tel.: 1 305 7368 E-mail: Boromisza.Zsombor@tajk.szie.hu
  • Karlócainé dr. Bakay Eszter egyetemi docens, mb. nemzetközi dékánhelyettes
    Tel.: 1 305 6290 Fax: E-mail: Bakay Eszter@tajk.szie.hu
  • Dr. Tóth Csaba tudományos munkatárs, mb. gazdasági 
    dékánhelyettes Tel.: 1 305 7515 Fax: 1 305 7552 E-mail: Toth.Csaba@tajk.szie.hu

Dékáni Titkárság
[K épület II. em.]

1118 Budapest, Villányi út 29-43. K. épület II. emelet
Tel.: 1 305 7291
E-mail: dekani.hivatal@tajk.szie.hu
Postacím: 1518 Budapest, Pf.: 53. 

Tanulmányi Osztály
[K épület I. em.]

1118 Budapest, Villányi út 29-43. K. épület
Postacím: 1518 Budapest, Pf.: 53.
Telefon/fax: 1 305 7591 és 1 305 7593
E-mail: tanulmanyi@tajk.szie.hu

Kert- és Szabadtértervezési Tanszék
[K épület I. em.]

Kertművészeti és Kerttechnikai Tanszék
[G épület fsz + II. em.]

Tájtervezési és Területfejlesztési Tanszék 
[K épület I. és II. em.]

Tájvédelmi és Tájrehabilitációs Tanszék
[K épület I. em.]

Településépítészeti Tanszék
[A épület II. em.]

  • Dr. Simon Marianna egyetemi tanár, tanszékvezető Tel.: 1 305 7352 E-mail: Simon.Marianna@tajk.szie.hu
  • Bihari Irén igazgatási ügyintéző Tel.: 1 305 7380 E-mail: Bihari.Iren@tajk.szie.hu
  • Polyák Beáta  Tel.: 1 305 7380 E-mail: Polyak.Beata@tajk.szie.hu
  • Szövényi Anna  Tel.: 1 305 7380 E-mail: Szovenyi.Anna@tajk.szie.hu
  • Török Szabolcs Bence  Tel: 1 305 7380 E-mail: Torok.Szabolcs.Bence@tajk.szie.hu
  • Valkai Csaba  Tel.: 1 305 7380 E-mail: Valkai.Csaba.Jozsef@tajk.szie.hu
  • Kotsis István E-mail:Kotsis.Istvan@tajk.szie.hu

Táj- és Településanalitikai Laboratórium
[A épület II. em.]

 

Szarvasi Arborétum

NEM TALÁLTA MEG, AKIT KERESETT VOLNA??

A tájékoztató nem tartalmazza se a meghívott előadókat, se a doktorandusz hallgatókat, pontosabb információkért keresse a szervezeti egységeket.

Elérhetőségek

 

 

 

Egyetemi telefonkönyv

 

Épületek

  • A ép. - 1118 Budapest, Ménesi út 44.
  • G ép. - 1118 Budapest, Villányi út 35-43.
  • K ép. - 1118 Budapest, Villányi út 35-43.